white_important.png

9ο Λαϊκό Μονοπάτι Άλσους Νυμφαίας

Γενικά Αποτελέσματα 9ου Λαϊκού Μονοπατιού Άλσους Νυμφαίας

Επέλεξε κατηγορία :
ΓΕΝΙΚΗ KΑΤΑΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ BID ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
49 00:56:18 60 CHRISTOPOULOS ANESTIS M
8 00:44:29 104 KARAMPELIAS CHRISTOS M
54 00:56:55 36 louloudopoulos giorgos M
30 00:51:16 49 moystapasalidis kostas TRANSIT M
55 00:57:10 52 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ beer runner M
74 01:02:35 101 Αμανετιδης Θεοχαρης M
9 00:44:36 87 Αντωνιου Κωσταντινος Σπάρτακο ~ Φλογα M
93 01:08:00 138 Βαγιανου Έλσα W
104 01:12:38 120 Βαρελά Ευθαλια W
45 00:55:22 51 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Χρήστος Beach Tennis Club M
105 01:12:38 92 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Iron team W
32 00:52:10 90 Βλάχος Αθανάσιος M50
120 01:18:46 94 Βουτσάς Λάμπρος - M
33 00:52:11 54 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Nikolaidis Team M50
47 00:56:10 31 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M
19 00:47:31 98 Γεράρδη Νικολέτα W
51 00:56:20 75 ΓΕΩΡΓΆΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ILIOPOULOS TRAINING M
109 01:13:34 16 ΓΙΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BEER RUNNERS M
23 00:49:00 110 Γιασαρης Νίκος M
82 01:05:30 73 ΓΚΑΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M50
14 00:46:29 41 γκεβρεκης ευσταθιος sciencetrainning.gr M
101 01:10:24 129 Γκορης Ιωάννης M
92 01:07:40 4 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ W
111 01:13:40 43 Γρηγορίου Ιωάννης M
115 01:15:51 149 Γρηγορουδης Ευάγγελος M
57 00:58:22 85 Δαγτζιδης Χριστοηλιας ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
70 01:01:02 25 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M
12 00:46:26 39 Δασκαλόπουλος Στέφανος dast M
13 00:46:26 139 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ XANTHI RUNNERS- INVERSE TEAM M
21 00:48:45 74 ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M
50 00:56:19 28 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ορεστιαδα M
113 01:13:45 71 Δημαδη Δημητρα W
31 00:51:44 64 Δημητριάδης Εμμανουήλ M
20 00:47:31 97 Δημητριάδης Δημήτρης M
63 01:00:16 79 ΔΟΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ The Bunnies Runners M
26 00:50:39 61 ΖΑΡΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑ M
25 00:50:29 63 ΖΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΠΥΓΜΑΧΙΑ M
91 01:08:40 147 Ζλατανη Χαρά W
112 01:13:42 44 Ζλατίνης Γιώργος M
1 00:41:15 34 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ M
6 00:43:45 84 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ILIOPOULOS TRAINING M
65 01:00:56 21 ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Xanthi Runners M
62 01:00:07 99 Θεοχαριδης Αθανασιος M
35 00:52:40 144 Ιωαννίδης Γεώργιος M
89 01:07:30 42 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ BEER RUNNERS W
110 01:13:36 47 Καζάκου Μαρία beerunners κομοτηνή W
108 01:13:33 109 Καλλιγά Τριανταφυλλιά W
22 00:49:00 10 ΚΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M
16 00:46:50 86 Καμπαγεωργιου Παρης Beer Runners M
60 00:59:00 100 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M50
114 01:15:44 72 Καραγιάννης Ηλίας M
67 01:01:00 121 Καρακοπουλου Μαρια W
102 01:11:11 67 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W
38 00:53:00 142 ΚΑΨΑΛΑΣ ΜΑΡΓΑΡΊΤΗΣ Beer runners M
85 01:07:07 7 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M
28 00:51:02 80 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M
99 01:09:01 96 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M
80 01:03:19 135 Κουτρας Χρήστος M50
91 01:07:40 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ M
53 00:56:55 69 Λιανουριδης Δήμος M
52 00:56:24 14 Λούστης Δημήτρης Beer Runners M
71 01:01:04 81 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ The Bunnies Runners M
46 00:55:22 128 Μαρκόπουλος Παναγιώτης M
119 01:18:46 122 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M
103 01:11:11 68 ΜΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ W
61 00:59:32 134 Μεμετ Αλπαυ M
87 01:07:07 95 ΜΗΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ W
90 01:07:31 141 Μιχαλουδη Νονα W
72 01:01:32 102 ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M
118 01:18:26 2 Μουρτιδης Ευαγγελος M
17 00:46:53 27 Μπαγκατζουνης Εμμανουήλ Εν σώματι M
44 00:55:04 17 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΌ ΕΠΑΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
94 01:08:28 107 ΜΠΑΛΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W
100 01:09:21 30 Μπιλλιος Δημος Βετερανοι αλεξανδρουπολης M50
36 00:52:46 12 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ beerunners komotini M
97 01:08:40 13 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M
11 00:46:09 132 Μωραΐτης Δημήτριος M
116 01:15:51 150 Ντηλέκ Καδήρ Ανεξάρτητος M
106 01:12:40 23 ΝΤΩΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
5 00:42:12 124 Ορταξιδης Απόστολος M
64 01:00:44 131 Οσεπασβιλι Γιώργος M
2 00:41:16 58 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ AllTerrainRunners M
121 01:20:00 15 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒEERRUNNERS KOMOTINI M
98 01:08:40 18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ BEERunners Komotini M50
96 01:08:40 19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕ.ΡΟ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ M
48 00:56:17 145 Παρασκευουδης Χρήστος M
69 01:01:01 146 Παρλαπανη Κωνσταντία W50
88 01:07:07 5 ΠΑΡΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M
122 01:34:00 136 Πατρωνιδου Μαρια W
86 01:07:07 88 ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M
66 01:00:59 9 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ AΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ-XANTHI RUNNERS W
27 00:50:47 50 Προκοπίου Γεώργιος M
7 00:44:18 37 ΡΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M
79 01:03:19 130 Σαββακης Θεόδωρος M50
73 01:02:30 8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M
34 00:52:28 123 Σαρισου Δημητριάδη Εμινέ W
56 00:57:36 105 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
75 01:02:40 91 ΣΙΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M
3 00:41:31 32 Σισμανιδης Δημητριος M50
58 00:58:27 76 ΣΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΠΕΡΚ M
Showing 1 to 100 of 121 Entries

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Tελευταία Νέα

G Button3

white_info.png

7ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος

white_important.png

7ος Λαϊκό Μονοπάτι

Ημερολόγιο Άρθρων

« Ιούνιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Copyright © Optimum Πληροφορική 2015 All rights reserved